InspiracjeModowe

Żółty płaszcz, biała koszula, jeansy i wiśniowe mokasyny

Kasia Pietrzak Autor: Kasia Pietrzak
Luz, wygoda i styl – taki zestaw musi wyglądać perfekcyjnie i większość kobiet z ochotą zwróci na niego uwagę. Stylizacja, w której występuje klasyczna biała koszula, modny żółty płaszcz, ponadczasowe granatowe jeansy oraz intensywnie czerwone mokasyny to prawdziwa kwintesencja stylu kobiety kochającej modę, różnorodność i niebanalne połączenia.
Żółty płaszcz, biała koszula, jeansy i wiśniowe mokasyny

Koszula
Tommy Jeans

269,90
 • Koszula bialy
  Tommy Jeans
  Koszula biała
  269,90
 • Płaszcz zolty
  Boss
  Płaszcz żółty
  1.099,00
 • Jeansy granatowy
  Tommy Jeans
  Jeansy granatowe
  339,00
 • Mokasyny czerwony
  TOMMY HILFIGER
  Mokasyny czerwone
  459,00
Mówi się, że pewnych kolorów nie należy ze sobą łączyć, bo ten efekt nie będzie zbyt interesujący, ale w modzie tak naprawdę wszystko jest możliwe. Również to, że stylizacja składająca się z rzeczy w kolorze żółtym i czerwonym będzie robiła wrażenie, a to wrażenie będzie jak najbardziej pozytywne. Grunt to nie bać się nieszablonowych rozwiązań. Moda nie zna granic i stylizacja po lewej jest najlepszym przykładem tego stwierdzenia. Ten casualowy zestaw składa się z czterech elementów – dwa z nich są w kolorach neutralnych, a kolejne dwa w żywych. Od góry w stylizacji możemy wymienić białą koszulę i żółty płaszcz. Koszule Tommy Hilfiger można łatwo łączyć z takimi niebanalnymi zestawami, bo świetna jakość, jaką cechują się te koszule damskie będzie stanowiła o przemyślanej kompozycji całego zestawu. Zastosowany płaszcz jest z pewnością odpowiedni dla kobiety, która nie boi się szaleć ze swoją garderobą. Płaszcze Boss w takich neonowych kolorach to hit ostatnich sezonów – płaszcze damskie Bossa mają świetna jakość oraz modne i kobiece kroje.

Jeansy Tommy Hilfiger wyglądają na modelce doskonale – jeansy damskie fantastycznie podkreślają jej zgrabną sylwetkę i są też wygodne. Całość została uzupełniona o czerwone mokasyny Tommy Hilfiger i jedynym, co nasuwa się na myśl, jest słowo WOW. Ta modna stylizacja na pewno wywołuje efekt WOW, ale oczywiście nie będzie odpowiednia dla każdego. Zestaw w takich kolorach jest polecany dla dziewczyn i młodych kobiet, które lubią bawić się modą i nie mają oporów przed czerpaniem inspiracji z najlepszych światowych wybiegów. Z uwagi na zastosowanie ciepłego płaszcza, ta stylizacja może być noszona jesienią i zimą, a nawet wczesną wiosną, kiedy temperatura na dworze jest jeszcze dość niska. Stylizacje modowe w tym charakterze sprawdzą się głównie na co dzień – do pracy będzie w większości przypadków zbyt charakterystyczna, ale jeśli Twoje stanowisko na to pozwala lub w pracy przebierasz się w firmowe ubrania, to jak najbardziej możesz ją zastosować w drodze do pracy. W przypadku nieco chłodniejszej aury mokasyny damskie możesz zastąpić botkami i kozakami, a całość uzupełnić o ciepły komin.

Obejrzyj płaszcze zółte


Sprawdź białe koszule


Mokasyny wiśniowe


Udostępnij na:
Ocena: 4,0 na 5  3744 oceny
SkomentujKomentarze

 • plaszczyk w kolorze zbyt intensywnym ale z czerwonymi moksaynami nawet nawet
  Aga 26-03-2020 23:51