InspiracjeModowe

Bordowe spodnie eleganckie, biała koszula, sandały na obcasie i czarna torebka

Kasia Pietrzak Autor: Kasia Pietrzak
Praca w biurze wymaga eleganckiego stroju jak chociażby ten – biała koszula na długi rękaw, do tego eleganckie spodnie bordowe, w tym niezbyt szeroki czarny pasek, a także wygodne, eleganckie czarne sandały na obcasie. Świetnym uzupełnieniem tej stylizacji będzie czarna torebka z długim paskiem lub modnym w ostatnim czasie srebrnym łańcuszkiem.
Bordowe spodnie eleganckie, biała koszula, sandały na obcasie i czarna torebka

Spodnie
Mohito

59,99
 • Koszula bialy
  Mohito
  Koszula biała
  39,99
 • Spodnie czerwony
  Mohito
  Spodnie czerwone
  59,99
 • Sandały na obcasie czarny
  Reserved
  Sandały na obcasie czarne
  89,99
 • Torebka czarny
  Reserved
  Torebka czarna
  39,99
 • Pasek czarny
  Sinsay
  Pasek czarny
  14,99
Praca w biurze i z klientem zobowiązuje kobiety do stosowania formalnego, eleganckiego ubioru. Choć czasem pracodawca nie wymaga konkretnego stroju, to jednak musi on być dostosowany do wykonywanych zadań i do atmosfery, jaka panuje w miejscu pracy. Propozycji jest tu wiele i można by wymieniać bardzo długo. Jednak na uwagę zasługują tu koszule Mohito, czyli rozwijając się nieco w temacie, białe koszule, które zawsze kojarzą się z formalnym, eleganckim strojem i są poniekąd podstawą w garderobie pracownika biurowego. Do tego można wybrać w sumie dowolne spodnie eleganckie, ale tu za przykład posłużyły bordowe spodnie, a właściwie konkretnie spodnie Mohito. Jest to świetny wybór z uwagi na to, że bordo to ładny, modny kolor, który jest na tyle uniwersalny, iż nadaje się do stosowania w strojach biznesowych i nie tylko. Koszula i spodnie to podstawa, jednak zapomnieć nie można również o butach. Do polecanych należą przede wszystkim sandały na obcasie Reserved.

Z uwagi na to, że wyraźnie odsłaniają stopy, idealnie nadają się na upalne dni. Skoro są to czarne sandały na obcasie, to warto jeszcze dobrać pasek. W tym zestawieniu poleca się głównie czarne paski, by nie wprowadzać do stylizacji zbyt wielu niezbyt do siebie pasujących kolorów. Jeśli chodzi o paski Sinsay, ich wybór jest duży, więc do tego zestawienia z łatwością można dobrać odpowiedni. Wybierając się do pracy w tym modnym zestawieniu, nie można również zapomnieć o dodatku, bez którego chyba tak naprawdę żadna kobieta nie jest w stanie wyjść z domu. Chodzi tu oczywiście o torebkę. Tu pasować będą różne czarne torebki, nieduże, klasyczne, jak inne torebki Reserved, ale w czarnym kolorze, zawsze modne i uniwersalne. Strój ten idealnie nadaje się do pracy, ale też na egzamin, rozmowę kwalifikacyjną, czy obiad w eleganckiej restauracji. Z całą pewnością tak eleganckie spodnie z białą koszulą to ubranie dla kobiety dojrzałej, pewnej siebie i odważnej. Warto mieć ten strój w swojej garderobie, gdyż na pewno przyda się niejeden raz. To stylizacja, w której kobieta może czuć się wygodnie, swobodnie, ale i wbrew pozorom bardzo kobieco. Może ze względu na kolory, może z powodu kroju poszczególnych elementów, a może powodem tego jest po prostu sposób ich zestawienia.

Białe koszule


Spodnie


Czarne torebki


Udostępnij na:
Ocena: 4,0 na 5  2362 oceny
SkomentujKomentarze


  Twój komentarz może być pierwszy!